JW Platform Media Source (1.0.3) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Previous
kk: Алдыңғы

en: Next
kk: Келесі

en: Status
kk: Жағдайы

en: Search
kk: Іздестіру

en: Reset
kk: Ысыру
