JW Platform Media Source (1.0.3) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Previous
ro: Anterior

en: Next
ro: Următor

en: Status
ro: Stare

en: Search
ro: Căutare

en: Reset
ro: Resetează

en: Thumbnail
ro: Miniatură

en: Duration
ro: Durată

en: Embed
ro: Încorporat
