JW Platform Media Source (1.0.3) - en to si translation catalogue (5 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Previous
si: පෙර

en: Next
si: ඊලඟ

en: Status
si: තත්වය

en: Search
si: සොයන්න
