JW Platform Media Source (1.0.3) - en to tr translation catalogue (11 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Previous
tr: Önceki

en: Next
tr: Sonraki

en: Status
tr: Durum

en: Search
tr: Ara

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Thumbnail
tr: Küçük görsel

en: Media
tr: Medya

en: Duration
tr: Süre

en: Embed
tr: Göm

en: Video URL
tr: Video URL adresi
