JW Platform Media Source (1.0.3) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Previous
ug: ئالدىنقى

en: Next
ug: كېيىنكى

en: Status
ug: ھالەت

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Thumbnail
ug: كىچىك كۆرۈنۈش

en: Media
ug: مېدىيا
