JW Platform Media Source (1.0.4) - en to es translation catalogue (11 entries)

en: Title
es: Título

en: Previous
es: Anterior

en: Next
es: Siguiente

en: Status
es: Estado

en: Search
es: Buscar

en: Reset
es: Restablecer

en: Thumbnail
es: Miniatura

en: Media
es: Multimedia

en: Duration
es: Duración

en: Embed
es: Incrustar

en: Video URL
es: URL del vídeo
