JW Platform Media Source (1.0.4) - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Previous
eu: Aurrekoa

en: Next
eu: Hurrengoa

en: Status
eu: Egoera

en: Search
eu: Bilatu

en: Reset
eu: Garbitu

en: ID
eu: IDa

en: Thumbnail
eu: Iruditxoa

en: Duration
eu: Iraupena
