JW Platform Media Source (1.0.4) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Previous
gu: પાછળનું

en: Next
gu: આગળ

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Search
gu: શોધ

en: Duration
gu: સમયગાળો
