JW Platform Media Source (1.0.4) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Previous
ne: अघिल्लो

en: Next
ne: अर्को

en: Status
ne: अवस्था

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: ID
ne: परिचय

en: Media
ne: मिडिया
