JW Platform Media Source (1.0.4) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Next
sr: Следећи

en: Status
sr: Статус

en: Search
sr: Претрага

en: ID
sr: ИД

en: Thumbnail
sr: Умањени приказ
