JW Platform Media Source (1.0.4) - en to bo translation catalogue (11 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Previous
bo: གོང་གི

en: Next
bo: འོག་མ

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Search
bo: འཚོལ

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Thumbnail
bo: བསྡུས་རིས།

en: Media
bo: འཕྲིན་ལམ

en: Duration
bo: དུས་ཡུན

en: Embed
bo: ནང་འཛུགས་བྱེད་པ
