JW Platform Media Source (1.0.4) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Title
da: Titel

en: Previous
da: Forrige

en: Next
da: Næste

en: Search
da: Søg

en: Reset
da: Gendan

en: Duration
da: Varighed
