JW Platform Media Source (1.0.4) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Previous
fi: Edellinen

en: Next
fi: Seuraava

en: Status
fi: Tila

en: Search
fi: Etsi

en: Reset
fi: Palauta

en: Thumbnail
fi: Pienoiskuva

en: Duration
fi: Kesto

en: Embed
fi: Upota

en: Video URL
fi: Videon URL-osoite
