JW Platform Media Source (1.0.4) - en to kn translation catalogue (10 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Previous
kn: ಹಿಂದಿನ

en: Next
kn: ಮುಂದಕ್ಕೆ

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Search
kn: ಹುಡುಕು

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Thumbnail
kn: ತಂಬ್‌ನೈಲ್‌

en: Media
kn: ಮಾಧ್ಯಮ

en: Duration
kn: ಕಾಲಾವಧಿ
