JW Platform Media Source (1.0.4) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Previous
lt: Ankstesnis

en: Next
lt: Kitas

en: Status
lt: Būsena

en: Search
lt: Paieška

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Thumbnail
lt: Miniatūra

en: Duration
lt: Laikas
