JW Platform Media Source (1.0.4) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Previous
mr: मागील

en: Next
mr: पुढील

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Search
mr: शोध

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: ID
mr: आय डी
