JW Platform Media Source (1.0.4) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Previous
nl: Vorige

en: Next
nl: Volgende

en: Search
nl: Zoeken

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: Thumbnail
nl: Miniatuur

en: Duration
nl: Tijdsduur

en: Embed
nl: Inbedden
