JW Platform Media Source (1.0.4) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Previous
ta: முந்தைய

en: Next
ta: அடுத்து

en: Status
ta: நிலை

en: Search
ta: தேடல்

en: Reset
ta: மீளமை

en: Media
ta: ஊடகம்

en: Duration
ta: கால இடைவெளி

en: Embed
ta: உட்பொதி
