JW Platform Media Source (1.0.4) - en to uk translation catalogue (11 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Previous
uk: Попередній

en: Next
uk: Наступний

en: Status
uk: Стан

en: Search
uk: Пошук

en: Reset
uk: Скинути

en: Thumbnail
uk: Мініатюра

en: Media
uk: Медіа

en: Duration
uk: Тривалість

en: Embed
uk: Вбудоване

en: Video URL
uk: URL відео
