JW Platform Media Source (1.0.4) - en to vi translation catalogue (11 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Previous
vi: Trước

en: Next
vi: Tiếp

en: Status
vi: Trạng thái

en: Search
vi: Tìm kiếm

en: Reset
vi: Thiết lập lại

en: ID
vi: Mã

en: Thumbnail
vi: Ảnh thu nhỏ

en: Media
vi: Phương tiện

en: Duration
vi: Thời lượng

en: Embed
vi: Nhúng
