JW player media source for media library (1.0.0) - en to da translation catalogue (14 entries)

en: Title
da: Titel

en: Description
da: Beskrivelse

en: Name
da: Navn

en: Add
da: Tilføj

en: Custom
da: Tilpasset

en: Duration
da: Varighed

en: Video width
da: Video bredde

en: Video height
da: Video højde

en: pixels
da: pixel

en: Maximum height
da: Maksimumhøjde

en: Maximum width
da: Maksimumbredde

en: Thumbnail width
da: Miniature-bredde

en: Thumbnail height
da: Miniaturehøjde

en: Thumbnails location
da: Små billeder placering
