JW player media source for media library (1.0.0) - en to hi translation catalogue (10 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Type
hi: प्रकार

en: Description
hi: उल्लेख

en: Name
hi: नाम

en: Add
hi: जोड़ें

en: Custom
hi: मनपसंद

en: Duration
hi: अवधि

en: pixels
hi: पिक्सेल

en: Maximum height
hi: अधिकतम ऊंचाई

en: Maximum width
hi: अधिकतम चौड़ाई
