JW player media source for media library (1.0.0) - en to hr translation catalogue (10 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Type
hr: Vrsta

en: Description
hr: Opis

en: Name
hr: Naziv

en: Add
hr: Dodaj

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Duration
hr: Trajanje

en: pixels
hr: piksela

en: Maximum height
hr: Maksimalna visina

en: Maximum width
hr: Maksimalna širina
