JW player media source for media library (1.0.0) - en to hu translation catalogue (20 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Type
hu: Típus

en: Description
hu: Leírás

en: Name
hu: Név

en: Add
hu: Hozzáadás

en: Custom
hu: Egyéni

en: Duration
hu: Időtartam

en: Video width
hu: Videó szélessége

en: Video height
hu: Videó magassága

en: Autoplay
hu: Automatikus lejátszás

en: pixels
hu: képpont

en: Maximum height
hu: Minimális magasság

en: Maximum width
hu: Maximális szélesség

en: Thumbnail width
hu: Bélyegkép szélessége

en: Thumbnail height
hu: Bélyegkép magassága

en: Maximum size: %max_width x %max_height pixels
hu: Legnagyobb méret: %max_width x %max_height pixel

en: Maximum width: %max_width pixels
hu: Legnagyobb szélesség: %max_width pixel

en: Maximum height: %max_height pixels
hu: Legnagyobb magasság: %max_height pixel

en: Local URI of the thumbnail
hu: Az előnézet helyi URI-ja

en: Thumbnails location
hu: Bélyegképek helye
