JW player media source for media library (1.0.0) - en to ja translation catalogue (16 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Type
ja: タイプ

en: Description
ja: 説明

en: Name
ja: 名前

en: Add
ja: 追加

en: Custom
ja: カスタム

en: Duration
ja: 期間

en: Video width
ja: 動画の幅

en: Video height
ja: 動画の高さ

en: Autoplay
ja: 自動再生

en: pixels
ja: ピクセル

en: Maximum height
ja: 最大高さ

en: Maximum width
ja: 最大幅

en: Thumbnail width
ja: サムネイルの幅

en: Thumbnail height
ja: サムネイルの高さ

en: Show controls
ja: コントロールを表示
