JW player media source for media library (1.0.0) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Type
kk: Тип

en: Description
kk: Сипаттама

en: Name
kk: Аты

en: Custom
kk: Өзгертпелі
