JW player media source for media library (1.0.0) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Type
ne: प्रकार

en: Description
ne: विवरण

en: Name
ne: नाम

en: Add
ne: जोड्नुहोस

en: Custom
ne: अनुकूल

en: Maximum height
ne: अधिकतम उचाइ

en: Maximum width
ne: अधिकतम चौडाई
