JW player media source for media library (1.0.0) - en to oc translation catalogue (10 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Type
oc: Tipe

en: Description
oc: Descripcion

en: Name
oc: Nom

en: Add
oc: Apondre

en: Custom
oc: Personalizat

en: Duration
oc: Durada

en: pixels
oc: pixèls

en: Maximum height
oc: Nautor maximala

en: Maximum width
oc: Largor maximala
