JW player media source for media library (1.0.0) - en to sk translation catalogue (12 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Type
sk: Typ

en: Description
sk: Popis

en: Name
sk: Názov

en: Add
sk: Pridať

en: Custom
sk: Vlastná

en: Duration
sk: Trvanie

en: pixels
sk: pixelov

en: Maximum height
sk: Maximálna výška

en: Maximum width
sk: Maximálna šírka

en: Thumbnail width
sk: Šírka náhľadu

en: Thumbnail height
sk: Výška náhľadu
