JW player media source for media library (1.0.1) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Type
bg: Тип

en: Description
bg: Описание

en: Name
bg: Име

en: Add
bg: Добави

en: Custom
bg: Персонализиран

en: Duration
bg: Период
