JW player media source for media library (1.0.1) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Type
bn: টাইপ

en: Description
bn: বিবরণ

en: Name
bn: নাম

en: Add
bn: যুক্ত কর
