JW player media source for media library (1.0.1) - en to bo translation catalogue (10 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Type
bo: རིགས

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Name
bo: མིང

en: Add
bo: ཁ་སྣོན

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: Duration
bo: དུས་ཡུན

en: pixels
bo: བརྙན་རྒྱུ

en: Maximum height
bo: ཆེས་ཆེ་བའི་མཐོ་ཚད

en: Maximum width
bo: ཆེས་ཆེ་བའི་ཞེང་ཚད
