JW player media source for media library (1.0.1) - en to ca translation catalogue (15 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Type
ca: Tipus

en: Description
ca: Descripció

en: Name
ca: Nom

en: Add
ca: Afegeix

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Duration
ca: Durada

en: Video width
ca: Amplada del vídeo

en: Video height
ca: Alçada del vídeo

en: Autoplay
ca: Reproducció automàtica

en: pixels
ca: píxels

en: Maximum height
ca: Alçada màxima

en: Maximum width
ca: Amplada màxima

en: Thumbnail width
ca: Amplada de la miniatura

en: Thumbnail height
ca: Alçada de la miniatura
