JW player media source for media library (1.0.1) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Type
eo: Tipo

en: Description
eo: Priskribo

en: Name
eo: Nomo

en: Add
eo: Aldonu

en: Custom
eo: Propra
