JW player media source for media library (1.0.1) - en to es translation catalogue (22 entries)

en: Title
es: Título

en: Type
es: Tipo

en: Description
es: Descripción

en: Name
es: Nombre

en: Add
es: Agregar

en: Custom
es: Personalizado

en: Duration
es: Duración

en: Video width
es: Ancho de video

en: Video height
es: Alto de video

en: Autoplay
es: Auto reproducir

en: pixels
es: píxeles

en: Maximum height
es: Alto máximo

en: Maximum width
es: Ancho máximo

en: Thumbnail width
es: Ancho de miniatura

en: Thumbnail height
es: Alto de miniatura

en: Show controls
es: Mostrar controles

en: Maximum size: %max_width x %max_height pixels
es: Tamaño maximo: %max_width x %max_height pixels

en: Maximum width: %max_width pixels
es: Anchura máxima: %max_width píxeles

en: Maximum height: %max_height pixels
es: Altura máxima: %max_height píxeles

en: Local URI of the thumbnail
es: URI local de la imagen en miniatura

en: Thumbnails location
es: Ubicación de las miniaturas

en: Could not download remote thumbnail from {url}.
es: No se pudo descargar la miniatura remota de {url}.
