JW player media source for media library (1.0.1) - en to et translation catalogue (12 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Type
et: Liik

en: Description
et: Kirjeldus

en: Name
et: Nimi

en: Add
et: Lisa

en: Custom
et: Kohandatud

en: Duration
et: Kestus

en: Autoplay
et: Automaatne esitamine

en: pixels
et: pikslit

en: Maximum height
et: Suurim kõrgus

en: Maximum width
et: Suurim laius

en: Thumbnails location
et: Pisipiltide asukoht
