JW player media source for media library (1.0.1) - en to eu translation catalogue (10 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Type
eu: Mota

en: Description
eu: Azalpena

en: Name
eu: Izena

en: Add
eu: Gehitu

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Duration
eu: Iraupena

en: pixels
eu: pixel-ak

en: Maximum height
eu: Altuera maximoa

en: Maximum width
eu: Zabalera maximoa
