JW player media source for media library (1.0.1) - en to fr translation catalogue (19 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Name
fr: Nom

en: Add
fr: Ajouter

en: Custom
fr: Personnalisé

en: Duration
fr: Durée

en: Video width
fr: Largeur de la vidéo

en: Video height
fr: Hauteur de la vidéo

en: Autoplay
fr: Lecture automatique

en: Maximum height
fr: Hauteur maximum

en: Maximum width
fr: Largeur maximum

en: Thumbnail width
fr: Largeur de la vignette

en: Thumbnail height
fr: Hauteur de la vignette

en: Loop video
fr: Jouer la vidéo en boucle

en: Maximum size: %max_width x %max_height pixels
fr: Taille maximum : %max_width x %max_height pixels

en: Maximum width: %max_width pixels
fr: Largeur maximale : %max_width pixels

en: Maximum height: %max_height pixels
fr: Hauteur maximale : %max_height pixels

en: Local URI of the thumbnail
fr: URI locale de la vignette

en: Thumbnails location
fr: Emplacement des vignettes

en: Could not download remote thumbnail from {url}.
fr: Impossible de télécharger la vignette distante depuis {url}.
