JW player media source for media library (1.0.1) - en to id translation catalogue (13 entries)

en: Title
id: Judul

en: Type
id: Jenis

en: Description
id: Deskripsi

en: Name
id: Nama

en: Add
id: Tambah

en: Custom
id: Tersuai

en: Duration
id: Durasi

en: Autoplay
id: Putar otomatis

en: pixels
id: piksel

en: Maximum height
id: Tinggi maksimum

en: Maximum width
id: Lebar maksimum

en: Thumbnail width
id: Lebar thumbnail

en: Thumbnail height
id: Tinggi thumbnail
