JW player media source for media library (1.0.1) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Title
is: Titill

en: Type
is: Gerð

en: Description
is: Lýsing

en: Name
is: Nafn

en: Add
is: Bæta við

en: Custom
is: Sérsniðið
