JW player media source for media library (1.0.1) - en to it translation catalogue (15 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Type
it: Tipo

en: Description
it: Descrizione

en: Name
it: Nome

en: Add
it: Aggiungi

en: Custom
it: Personalizzato

en: Duration
it: Durata

en: Video width
it: Larghezza del video

en: Video height
it: Altezza del video

en: Autoplay
it: Partenza automatica

en: pixels
it: pixel

en: Maximum height
it: Altezza massima

en: Maximum width
it: Larghezza massima

en: Thumbnail width
it: Larghezza miniatura

en: Thumbnail height
it: Altezza anteprima
