JW player media source for media library (1.0.1) - en to km translation catalogue (9 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Add
km: បន្ថែម

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន

en: pixels
km: ភីកសែល

en: Maximum height
km: កម្ពស់​អតិបរមា

en: Maximum width
km: ទទឹង​អតិបរមា
