JW player media source for media library (1.0.1) - en to lt translation catalogue (12 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Type
lt: Tipas

en: Description
lt: Aprašymas

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Add
lt: Pridėti

en: Custom
lt: Savitas

en: Duration
lt: Laikas

en: Video width
lt: Video plotis

en: Video height
lt: Video aukštis

en: pixels
lt: pikseliai

en: Maximum height
lt: Didžiausias aukštis

en: Maximum width
lt: Didžiausias plotis
