JW player media source for media library (1.0.1) - en to lv translation catalogue (13 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Type
lv: Veids

en: Description
lv: Apraksts

en: Name
lv: Nosaukums

en: Add
lv: Pievienot

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Duration
lv: Ilgums

en: Autoplay
lv: Automātiskā atskaņošana

en: pixels
lv: pikseļi

en: Maximum height
lv: Maksimālais augstums

en: Maximum width
lv: Maksimālais platums

en: Thumbnail width
lv: Sīktēla platums

en: Thumbnail height
lv: Sīktēla augstums
