JW player media source for media library (1.0.1) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Type
mn: Төрөл

en: Description
mn: Тайлбар

en: Name
mn: Нэр

en: Add
mn: Нэмэх
