JW player media source for media library (1.0.1) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Type
mr: प्रकार

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Name
mr: नाव

en: Add
mr: समाविष्ट करा
