JW player media source for media library (1.0.1) - en to nl translation catalogue (20 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Description
nl: Beschrijving

en: Name
nl: Naam

en: Add
nl: Toevoegen

en: Custom
nl: Aangepast

en: Duration
nl: Tijdsduur

en: Video width
nl: Videobreedte

en: Video height
nl: Videohoogte

en: Autoplay
nl: Automatisch afspelen

en: Maximum height
nl: Maximumhoogte

en: Maximum width
nl: Maximumbreedte

en: Thumbnail width
nl: Miniatuurbreedte

en: Thumbnail height
nl: Miniatuurhoogte

en: Show controls
nl: Bedieningselementen tonen

en: Maximum size: %max_width x %max_height pixels
nl: Maximale afmetingen: %max_width x %max_height pixels

en: Maximum width: %max_width pixels
nl: Maximale breedte: %max_width pixels

en: Maximum height: %max_height pixels
nl: Maximale hoogte: %max_height pixels

en: Local URI of the thumbnail
nl: Lokale URI van het miniatuurvoorbeeld

en: Thumbnails location
nl: Locatie miniaturen

en: Could not download remote thumbnail from {url}.
nl: Kon de miniatuur niet downloaden van {url}.
