JW player media source for media library (1.0.1) - en to pl translation catalogue (19 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Type
pl: Typ

en: Description
pl: Opis

en: Name
pl: Nazwa

en: Add
pl: Dodaj

en: Custom
pl: Własne

en: Duration
pl: Czas trwania

en: Autoplay
pl: Autoodtwarzanie

en: pixels
pl: piksele

en: Maximum height
pl: Maksymalna wysokość

en: Maximum width
pl: Maksymalna szerokość

en: Thumbnail width
pl: Szerokość miniaturki

en: Thumbnail height
pl: Wysokość miniaturki

en: Maximum size: %max_width x %max_height pixels
pl: Maksymalny rozmiar: %max_width x %max_height pikseli

en: Maximum width: %max_width pixels
pl: Maksymalna szerokość: %max_width pikseli

en: Maximum height: %max_height pixels
pl: Maksymalna wysokość: %max_height pikseli

en: Local URI of the thumbnail
pl: Lokalny adres URI miniaturki

en: Thumbnails location
pl: Lokalizacja miniaturki

en: Could not download remote thumbnail from {url}.
pl: Nie udało się pobrać miniatury z {url}.
