JW player media source for media library (1.0.1) - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Type
ro: Tip

en: Description
ro: Descriere

en: Name
ro: Nume

en: Add
ro: Adaugă

en: Custom
ro: Personalizat

en: Duration
ro: Durată

en: pixels
ro: pixeli

en: Maximum height
ro: Înălțime maximă

en: Maximum width
ro: Lățime maximă
