JW player media source for media library (1.0.1) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Type
ug: تىپى

en: Description
ug: بايانى

en: Name
ug: ئىسىم

en: Add
ug: قوشۇش

en: Custom
ug: ئۆزى بەلگىلەش
